Mūsų istorija

02/07/2023

Mūsų Istorija


2007 m. sporto stovykloje Ramsau (Austrija) buvęs Estijos slidinėjimo rinktinės slidininkas Timo Simonlatseris susitiko su Peeteriu Kümmeliu, slidininku fizioterapeutu, ir Lauri Rannama, tuometiniu Estijos slidinėjimo rinktinės fizioterapeutu, ir tai pakeitė jo gyvenimą. Tuo metu prasidėjo mūsų istorija.

„Ei, vaikinai, pastebėjau keletą įdomių reabilitacijos priemonių, tokių kaip masažinės kėdės, slidinėjimo pasaulio taurės varžybose Saporo mieste Japonijoje”, – susijaudinęs pasakė Lauri, pristatydamas idėją Peeteriui ir Timo.

Lauri pasakojo apie savo patirtį Sapporo technikos universalinėje parduotuvėje, kur jam teko išbandyti įvairius masažinius krėslus, palikusius jam gilų įspūdį. „Jie buvo kažkas visiškai kitokio, nė vienas iš mūsų nieko panašaus iki tol nebuvo bandęs nei Estijoje, nei Europoje. Šie masažiniai krėslai taupo laiką, yra universalūs ir patvarūs”, – džiaugėsi Lauri, argumentuodamas, kodėl juos reikia atvežti į Estiją.

Pirmasis užsakymas įvyko taip greitai, kad tuo metu net nebuvome įkūrę įmonės. Tačiau mūsų istorija prasidėjo nuo šio spontaniško sprendimo.”

Atvyko didelis jūrinis konteineris, pripildytas 3-4 skirtingų modelių, tarp kurių buvo ir skirtų viešosioms erdvėms su monetomis valdomais mechanizmais. „Tos pačios masažinės kėdės iš pirmojo konteinerio tebenaudojamos ir šiandien, nerodančios jokių nuovargio požymių net po daugiau nei dešimties metų viešose vietose!” – džiugiai pareiškė jis.

„Kadangi tuo metu visi trys buvome aukščiausio lygio sportininkai, iš pradžių šis verslas buvo nustumtas į antrą planą. Kantriai laukėme tinkamos akimirkos, ir ji atėjo, kai baigėsi mūsų sportinė karjera. Kai baigėme sportinę karjerą, masažinių kėdžių verslas tapo mūsų nauja veiklos sritimi. Dėjome daug pastangų verslui plėtoti, kai mūsų sveikata buvo tik pusiau pilna”, – prisiminė jis.

Mūsų motyvacija buvo gausi. ” Tikslas buvo investuoti į verslą, kuriuo giliai tikėjome ir kurio trūko rinkoje, – pridūrė Peeteris. Timo nuomone,  Borealis verslas atrodė ekonomiškai įdomus ir suteikė galimybę praktiškai panaudoti universitete įgytas verslo žinias.

Per pastaruosius aštuoniolika metų masažinių kėdžių pramonė visame pasaulyje padarė neįtikėtiną pažangą

„Kai pradėjome dirbti, kėdėse trūko tokių funkcijų kaip rankų masažas ar pėdų voleliai. Net ir tada žmonėms jos buvo naujos ir jaudinančios! Tačiau dabar, išbandant naujas kėdes, viskas taip pažengė į priekį”, – stebėjosi Timo. Įdiegus „L-Track” kėdes, apimančias kaklą, nugarą, sėdmenis ir šlaunis, ir „S-Track” kėdes, suteikiančias masažo, gilesnio tempimo ir liemens pasukimo galimybę, ženkliai pagerėjo kokybė.

Keliaudamas su masažinėmis kėdėmis tapau Estijos žmonių sveikatos sąmoningumo raidos liudininku ir reikšmingai prie jos prisidėjau. Mūsų istorija taip pat rodo, kad sveikatos sąmoningumas visame pasaulyje kyla. ” Tačiau dar laukia ilgas kelias. „Šiandien žmonės dažniausiai masažo kėdę įsigyja po to, kai jų sveikata jau būna sutrikusi dėl amžiaus, ilgų priverstinių padėčių, nelaimingų atsitikimų ar traumų. Dažnai tai būna paskutinė priemonė, lūžio taškas, kuris paskatina juos labiau rūpintis sveikata”, – pastebėjo jis.

Laimei, informuotumas apie sveikatą didėja, o įmonės savo darbuotojams siūlo daugiau profilaktinių sveikatos paslaugų…

„Sveiki darbuotojai yra laimingi darbuotojai, ir įmonės tai supranta. Dažnai asmenys nemato prevencijos poreikio, kol jos neprireikia. Džiugu, kad Estijoje sveikatos problemų prevencijos modelis plėtojamas per darbdavius ir galiausiai pasiekia platesnę auditoriją”, – pabrėžė Timo.

Mūsų kruopščiai atrinkti ir išbandyti Borealis masažinių kėdžių modeliai gaminami Kinijos gamykloje, vadovaujant 2 000 specialistų. Visa tai dalis mūsų istorijos, apie kurią esame labai didžiuojamės.”

„Kad būtų įdomu ir kad rinka būtų pažįstama, kasmet užsakome demonstracinius modelius iš kitų Azijos šalių, kad juos išbandytume. Taip pat dalyvaujame bandymų mugėse, į kurias susirenka įvairūs gamintojai. Galbūt kas nors kitas tai padarė geriau? Tačiau net ir Europos prekių ženklais parduodamų kėdžių dauguma detalių vis dar yra iš Kinijos”, – pažymėjo jis.

„Kalbant apie mūsų klientus, jie jau aštuoniolika metų patiria gydomąją „Borealis” masažinių kėdžių naudą. O mes trys, Peeteris, Lauri ir aš, ne tik juos parduodame, bet ir patys esame atsidavę naudotojai. Kėdes įtraukiame į savo atsigavimo ir atsipalaidavimo rutiną, be to, jos atlieka svarbų vaidmenį mūsų teikiamose fizioterapijos procedūrose. Per daugelį metų sulaukėme begalės nuoširdžių sėkmės istorijų iš savo klientų. Šios gydomosios naudos sėkmės istorijos yra esminė mūsų istorijos dalis.”

Mūsų istorija - Borealis įkūrėjai

„Neseniai sulaukiau skambučio iš nežinomo numerio. Pasirodo, tai buvo močiutė iš Mulgimaa, kuri norėjo pasidalyti savo patirtimi”, – sakė Timo.

„Ji man papasakojo, kad po ilgos darbo dienos Tartu mieste, kur ji visą dieną praleidžia ant kojų, prieš važiuodama namo visada pasinaudoja masažo kėdėmis autobusų stotyje. Ji paskambino tiesiog norėdama išreikšti, kaip neįtikėtinai naudingai ir atjauninančiai jai tai padeda”, – su pasididžiavimu dalijosi jis, žinodamas, kad jų darbas daro teigiamą įtaką žmonių gyvenimui.

Tau taip pat gali patikti