Palepinkite savo klientus palaimingu laukimu: Padidinkite pajamas ir suteikite malonių įspūdžių.

Pristatome komercinėms patalpoms skirtą masažinę kėdę

Vartai į pasyvias pajamas ir laimingesnius lankytojus

Įsivaizduokite, kad varginantį klientų laukimą paverčiate palaiminga patirtimi ir greitai atsikratote nuovargio.

Naudodami mūsų automatinius masažo krėslus, jūsų prekybos centras, viešbutis, žaidimų kambarys ar bet kuri kita viešoji erdvė gali sužavėti lankytojus ir suteikti jiems galimybę atsipalaiduoti.

Be to, tai yra puikus pasyvių pajamų šaltinis komercinėms patalpoms, reikalaujantis minimalių pastangų ir priežiūros.

Masažinė kėdė Ultra Plus Vending

Nuoma: €165/ per mėnesį (+ PVM)
Kaina galioja metinei nuomai

Masažinė kėdė Lounge

Nuoma: €59/ per mėnesį (+ PVM)
Kaina galioja metinei nuomai

Masažinės kėdės Komercinėms Patalpoms

Atraskite įvairių "Borealis" masažinių kėdžių
Europoje:
Talino Lennarto
Meri oro uostas
Vilniaus oro uostas
Ümeros centras
Rocca al Mare
Centras
Kristiine centras
Stockmann
Centras
Tasku Centras
Eden Centras
Pärnu Trade
Švyturys
Pärnu Centras
Uku centras
Viljandyje
Viljandi Centras
Haapsalu
prekybos centras
Rannarootsi
Centras
Mustika Centras

Pasirinkite neprilygstamą
"Borealis" kompetenciją

B2B Komercinėms patalpoms ofisas

Nuo 2018 m. „Borealis” masažiniai krėslai papuošė didžiųjų Estijos prekybos centrų koridorius, taip pat gerbiamus viešbučius, žinomus restoranus, žavingus žaidimų kambarius, šurmuliuojančius sporto centrus ir net garbingas Talino universiteto ir Talino Lennarto Meri oro uosto patalpas. Turėdami daugiau nei dešimtmečio patirtį, mes kruopščiai sukūrėme masažinių kėdžių pasirinkimą komercinėms patalpoms, atsižvelgdami į kėdžių ilgaamžiškumą, surinkimo kokybę, saugos standartus ir vertingus mūsų gerbiamų partnerių atsiliepimus.

Pasirinkę „Borealis” masažinių kėdžių nuomą savo komercinėms patalpoms, įgyjate teisę į reguliarią lengvą techninę priežiūrą ir visapusišką garantiją. Mūsų atsidavusi specialistų komanda užtikrina greitą gedimų šalinimą, spręsdama bet kokias problemas, su kuriomis galite susidurti pakeliui. O štai geriausia dalis: mes nemokamai pristatome masažines kėdes į bet kurią verslo patalpą visoje Estijoje.

Atverkite pasyviųjų pajamų srautą

Integravę mūsų „Borealis” masažines kėdes savo komercinėms edrvėms, ne tik praturtinsite klientų patirtį, bet ir skatinsite juos ilgiau pasilikti jūsų patalpose, didindami galimybę, kad jie panaudos kitas jūsų paslaugas arba produkty. Kiekvienas nenaudojamas kampas ar erdvė jūsų įstaigoje ne tik reiškia nerealizuotas potencialias mėnesines pajamas, bet ir yra galimybė pasiūlyti kažką unikalaus ir vertingo.

Pasinaudokite šia unikalia galimybe šiandien, nes, kaip sakoma, geriausias laikas pradėti šią pajamas generuojančią kelionę buvo vakar. Tačiau net jei praleidote šią proga, antra geriausia diena pradėti yra šiandien. Mūsų masažinės kėdės ne tik pasižymi aukšta kokybe ir patikimumu, bet ir veikia pardavimo principu, suteikiant jums galimybę generuoti nemažas pasyvias pajamas be didelių pastangų. Tai yra investicija, kuri atsipirks ne tik finansiškai, bet ir padidins jūsų įstaigos prestižą, suteikdama klientams galimybę mėgautis išskirtine patirtimi.

Lengvai integruota, maloni patirtis

Kadangi masažinės kėdės seansas trunka vos 10-15 minučių ir yra įperkamas, jums nereikia specialios pardavimo kampanijos, kad priviliotumėte klientus. Jų impulsai veda juos link šio juslinio malonumo. Tačiau tiems, kurie ieško technologiškai pažangios patirties komercinėms patalpoms, mūsų „Borealis” masažo krėslų asortimentas tampa neatremiama priežastimi dar kartą apsilankyti jūsų įstaigoje.
vėl ir vėl.

Minimalios išlaidos, maksimali nauda

Galite būti tikri, kad mūsų „Borealis” masažiniai krėslai – tai nesudėtinga investicija, sukurta taip, kad atlaikytų laiko išbandymą ir reikalautų minimalios priežiūros. Kėdėms prižiūrėti nereikia papildomų darbuotojų, todėl sutaupoma dar daugiau lėšų.

Klausimai ir atsakymai

Žinoma, mūsų masažinės kėdės yra puikus sprendimas ne tik individualiems klientams, bet ir didelėms įmonėms. Mes suprantame, kad dideliame versle svarbu rūpintis darbuotojų gerove, todėl siūlome specialius sprendimus, skirtus būtent jūsų poreikiams.

Žinoma, mūsų masažinės kėdės ne tik tinka didelėms įmonėms, bet ir yra puikus sprendimas butams ir namams. Mes suprantame, kad gyvenimo erdvė gali būti ribota, todėl siūlome įvairius modelius, kurie puikiai telpa į įvairaus dydžio gyvenamąsias patalpas.

 

Taip, visos mūsų masažo kėdės tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

 

Ne, naudodamiesi kėde visada turite laisvą vieną ranką, todėl masažą galite nutraukti bet kuriuo metu, jei norite.

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis